Mobilní patroly na objektech

Moderní způsob ostrahy s Patroly.cz

V dnešní době technologického pokroku je klíčové využívat inovace také v oblasti bezpečnosti. Patroly.cz nabízí unikátní kombinaci lidského dohledu a moderních technologií, díky čemuž můžete ušetřit až 70 % nákladů za stálou fyzickou ostrahu.

Naše služba poskytuje nepřetržitý dohled nad vašimi kamerami pomocí umělé inteligence a nabízíme pravidelné fyzické kontroly vašeho objektu.

Výhody technologie AI v ostraze

Umělá inteligence se stává nepostradatelnou součástí moderního bezpečnostního dohledu. Díky našemu pokročilému systému Computer Vision jsou vaše kamery neustále monitorovány.

Klíčovým prvkem je schopnost rozpoznávat falešné poplachy, čímž se eliminují zbytečné intervence. Když u nás dojde k poplachu, máte jistotu, že je skutečně důvod k akci.

Flexibilita a jednoduchost služeb

S Patroly.cz máte kontrolu doslova na dosah ruky. Vše od smlouvy po nastavení časů patrol můžete vyřizovat online.

Máte možnost kdykoliv měnit rozsah služeb, sledovat dění na vašem objektu v reálném čase a úkolovat strážného podle vašich aktuálních potřeb. Navíc, po registraci a nastavení můžeme zahájit bezpečnostní obchůzky vašeho objektu během 24 hodin.

Efektivní cena za špičkovou kvalitu

Porovnáním tradičních bezpečnostních agentur s naší nabídkou zjistíte výrazný rozdíl v nákladech.

Zatímco tradiční služba s jedním strážným 24/7 může stát až 254 000 Kč měsíčně, s Patroly.cz zaplatíte za čtyři profesionální kontroly denně pouhých 72 740 Kč.

Tato cenová výhoda je navíc kombinována s vyšším standardem bezpečnosti a flexibilitou služeb.