Fyzická ostraha budov a jiných prostor

FYZICKÁ OSTRAHA PRAHA

Každou zakázku fyzické ostrahy v Praze bereme jako výzvu a jsme hrdí na to, že za 10 let v České republice jsme na žádné zakázce nemuseli řešit pojistnou událost – tedy krádež.

Ať už potřebujete pro váš objekt běžné strážné nebo fyzicky zdatné pochůzkáře, vždy Vám poskytneme profesionální a reprezentativní personál.

Fyzická ostraha objektů je v Praze základním a nenahraditelným stupněm ochrany budov nebo veřejných prostranství. Fyzická přítomnost strážného v objektu odrazuje zloděje a ostatní osoby, které by chtěli poškodit váš majetek.

V rámci ostrahy objektů využíváme fyzicky zdatné a psychicky vytrvalé jedince, kteří pravidelně procházejí výcvikovými kurzy, které jim pomáhají bez zbytečných konfliktů řešit všechny situace, které mohou nastat. Pro střežení objektů využíváme také psovody, kteří se výborně hodí pro zabezpečení perimetru (obvodové ochrany) velkých areálů.

ZÁKAZNICKÝ INTRANET

Při realizaci každé zakázky na vašem objektu vám zdarma poskytneme přístup do našeho zákaznického intranetu. V tomto systému můžete kdykoliv a odkudkoliv (přes webový prohlížeč) kontrolovat naši činnost a v reálném čase komunikovat s ostrahou/recepcí. Obrovskou výhodou pro naše zákazníky je, že nás pokaždé nemusejí žádat o stažení různých záznamů z objektu, zkrátka se kdykoliv podívají on-line. V systému se samozřejmě snadno vyhledává a umožňuje jednoduchý export dat do Excelu a PDF.

BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ

Před samotným zabezpečením vašeho objektu vám vždy zdarma provedeme základní bezpečnostní audit, kdy vám představíme možné návrhy a doporučení, jak nejlépe ochránit váš majetek. Vaše výsledné rozhodnutí s vámi poté prodiskutujeme a zabezpečení přizpůsobíme tak, aby odpovídalo všem vašim konkrétním požadavkům.

VŠÍMÁME SI VĚCÍ KOLEM SEBE A PROBLÉMY ŘEŠÍME OKAMŽITĚ

Naši klienti na nás oceňují, že náš pobyt v jejich objektu bereme jako ucelenou misi. Péče našich zaměstnanců tedy nekončí jen zajištěním bezpečí, ale zcela samozřejmě provádíme i monitorování stavu objektu, hlášení závad údržbářské společnosti, koordinujeme vstupy techniků do objektu a zajišťujeme, že každá návštěva jednou odejde a nezanechá po sobě nepořádek. Zároveň společně se správcem objektu koordinujeme veškeré mimořádné události, které s ostrahou objektu na první pohled nesouvisí.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Kolik strážných musí být na objektu?

To záleží na velikosti objektu, kvalitě nainstalovaného kamerového systému a rizikovosti prostředí. Jsme schopni poskytovat služby už od rozsahu 1 strážný na objekt.

Musí ostraha probíhat 24 hodin denně?

Nemusí. Jsme schopni vám poskytnout i služby noční ostrahy, kdy přes den například sedí na vaší recepci váš zaměstnanec a my vykonáváme jen rizikovou ostrahu v noci. Poskytujeme ostrahu objektů už od 8 hodin denně. Zároveň jsme ale schopni zkombinovat noční ostrahu a naši recepční službu.

Jaké jsou limity pojištění u služby Night Watch?

Pro ostrahu objektů v České Republice jsme pojištěni u Generali České Pojišťovny s limitem krytí 10 mil. Kč se spoluúčastí 1.000,- Kč.

Za jak dlouho od prvního e-mailu můžete začít hlídat náš objekt?

Před samotným začátkem ostrahy se ve vašem objektu společně sejdeme, zhodnotíme situaci, připravíme vám bezpečnostní audit a cenovou nabídku. Jakmile si společně odsouhlasíme podmínky, můžeme začít zpravidla do 2 pracovních dnů. Celý proces od prvního kontaktu, až po příchod strážného do objektu nezabere více jak týden.

Dá se říci kolik ostraha objektu stojí?

Při určování ceny do hry vstupuje mnoho faktorů – množství strážných, rizikovost objektu, počet objednaných hodin, délka uzavřené smlouvy, složitost samotného výkonu ostrahy, jazykové nároky na strážné. Obecně lze ale říci, že ostraha objektů vás u nás vyjde na 140 až 350 Kč za hodinu.

Jsou nějaké skryté příplatky za práci v noci a o víkendech?

Ne. Jsme naprosto transparentní a cena za hodinu práce v našich smlouvách a nabídkách je vždy cenou konečnou.

Jaká je výpovědní doba smlouvy o ostraze?

Obvyklá oboustranná výpovědní lhůta našich smluv jsou 2 měsíce. V individuálních případech se s vámi ale rádi domluvíme na jiných termínech.

OBJEKTY VE KTERÝCH JE VHODNÉ NASADIT FYZICKOU OSTRAHU

 • administrativní budovy a úřady
 • stavby
 • společné prostory (chodby, garáže, parkoviště) v obytných domech
 • business centra, residenční objekt
 • nákupní centra a supermarkety
 • obchodní domy a butiky
 • obchodní pasáže a průchody
 • střežení veřejného prostranství – zvýšení bezpečnosti v ulicích měst a obcí
 • sklady a výrobní haly
 • garáže a parkoviště
 • sportovní areály

OSTRAHOU TO NEKONČÍ

V rámci fyzické ostrahy objektů, vám můžeme nabídnout i přidružené služby:

 • pronájem i dodávky kamerových systémů
 • dodávky elektronických zabezpečovacích systémů a jejich revize
 • pronájem obytných kontejnerů
 • pronájem mobilních WC
 • pronájem mobilního oplocení
 • pronájem docházkových systémů
 • pronájem mobilních závor
 • pronájem rámových i ručních detektorů kovů